KarrierDolgozz velünk!

2024. Március 26. Kedd Területi vezető - budapest

TERÜLETI VEZETŐ

Budapest

Feladatok

A régiós franchise partnerek horizontális és vertikális fejlesztése, növekedés biztosítása
A franchise hálózat bővülési lehetőségeinek folyamatos keresése
Új üzleti partnerek felkutatása
Földrajzilag kiaknázatlan területek fejlesztése
A régiójához tartozó kereskedelmi képviselő kollégák fejlesztése, tréningezése
A régiójához tartozó kereskedelmi képviselő kollégák munkájának koordinálása és ellenőrzése
Ár- és megtérülési kalkulációk készítése
Franchise szerződésben szereplő feltételek betartatása
A különböző ingatlanajánlatok, és franchise partnerjelöltek felmérése, szelektálása
A potenciális partnerek támogatása, a leendő partnerek segítése tanácsadással a franchise szerződés megkötéséig
A leendő Pek-Snack partnerüzletek átalakítási tervezetének koordinációja
Prezentációs és döntéselőkészítő anyagok összeállítása
Konkurencia figyelése, elemzése
Megfelelő információáramlás biztosítása a Központ, illetve az irányítása alá tartozó kereskedelmi képviselők között
Az értékesítés változásainak proaktív követése, javaslattétel a hatékonyság javítására
Aktív kapcsolattartás a társosztályokkal
Napi-, heti- és havi riportok készítése

Elvárások

Felsőfokú végzettség
5+ év értékesítési tapasztalat
5+ év FMCG/kiskereskedelmi tapasztalat
3+ év vezetői tapasztalat
Középfokú angol nyelvismeret
MS Office ismerete
Önálló munkavégzés, határozott fellépés
Pozitív, eredményorientált, proaktív személyiség
Kiváló kommunikáció és kapcsolatépítési készség
Magabiztos, célorientált személyiség
Kitartó, lojális szemlélet
Budapest vagy Pest vármegyei lakóhely

Amit kínálunk

Kihívásokkal teli, változatos munkakör
Stabil vállalati háttér
Agilis csapat
Támogató környezet
Teljesítményt elismerő vállalati kultúra
Versenyképes jövedelem + havi bónusz rendszer
Vállalati autó
A munkavégzéshez szükséges egyéb eszközök

Munkavégzés helye

Budapest és a keleti országrész területe

Jelentkezés/kapcsolat

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát az hr@peksnack.hu e-mail címen keresztül, a tárgymezőben a pozíció nevének megjelölésével ,,Területi vezető,,.