KarrierDolgozz velünk!

2024. Március 22. Péntek Projektmenedzser

Feladatok

Termékfejlesztési és termékváltoztatási Project Management. Új vagy változó termékek kifejlesztésének és piacra vezetésének Project szintű szervezése, ellenőrzése és kivitelezése

Termékfejlesztési lehetőségek beazonosítása, az elemzések és a hatékony intézkedések bevezetésének elősegítése

Folyamatok optimalizálása, felügyelete, és működtetése, dokumentálása

Projektek implementációs fázisának követése és korrekciós tevékenység koordinálása

A potenciális projektekhez tartozó döntéshozatalhoz szükséges anyagok igénylése/előkészítése

Adott projektekhez kapcsolódó üzleti tervezés majd az üzleti tervek teljesülésének követése

A projektek operatív vezetése, a végrehajtásának koordinálása, nyomon követése

Akcióterv kidolgozása beavatkozás esetén

A projektek során kapcsolattartás a folyamatban érintett egységek vezetőivel, munkatársaival és a termékfejlesztésért felelős kollégákkal, a termékfejlesztési projecteket felügyeli

Külföldi országok képviselőinek bevonása és a velük való folyamatos kapcsolattartás biztosítása

(Rész) eredményekkel kapcsolatos információ megosztása

Javaslattétel fejlesztésre, hatékonyabb működésre, fejlesztési javaslatok összegyűjtése, aktív részvétel a kidolgozásban

Proaktív termékötletek gyűjtése (piac kutatások, konkurencia, kiállítások)

Elvárások

Felsőfokú végzettség, Projektmenedzser/Projektvezetési tapasztalat (Előny: FMCG, kiskereskedelmi tapasztalat)

Minimum 3 év tapasztalat

Microsoft Office (Excel, PowerPoint) magas szintű ismerete

Határozott, magabiztos és megoldásorientált személyiség

Csapatmunkára való képesség és hajlandóság

Kiváló kommunikációs és prezentációs képességek

Kommunikációképes angol nyelvismeret

Stratégiai látásmód, nyitott gondolkodás

Rendszerszemlélet

Döntéshozatali képesség

Pozitív, eredmény orientált, proaktív, dinamikus személyiség

Kiváló elemző és problémamegoldó képesség

Logikus, strukturált gondolkodás

Amit kínáunk

Agilis, innovatív csapat

Támogató, közvetlen munkahelyi kultúra

Fix havi alapjövedelem

Cafeteria

Munkavégzéshez szükséges eszközök: mobiltelefon, laptop

Munkavégzés helye

Pek-Snack Kft. – Igal, országos

Jelentkezés/kapcsolat

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát a hr@peksnack.hu e-mail címen keresztül a pozíció nevének megjelölésével ,,Projektmenedzser,,