KarrierDolgozz velünk!

2024. Február 07. Szerda Kemence javító karbantartó - Igal

Kemence javító karbantartó

pozícióba keresünk munkatársat igali telephelyünkre

FELADATOK

Új látványkemencék beüzemelése programozása a kemence javító műhelyben

Visszahozott kemencék hiba feltárása, javítása, takarításra való szétszerelése, összeszerelése

A telephelyen felmerülő műszaki hibák elhárítása

Karbantartási anyagok, alkatrészek nyomon követése, raktárkészlet feltöltése

Az anyag- szerszám- és gépigény bejelentése az illetékes vezető részére

ELVÁRÁSOK

Villanyszerelő/ villamosgépjavító/ elektroműszerész végzettség szükséges vagy azzal egyenértékű gyakorlati tapasztalat
Precíz, megbízható munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK

Stabil vállalati háttér

Határozatlan idejű munkaszerződés

Széles körű juttatási csomag, kedvezményes dolgozói vásárlás

Cafeteria juttatás választható elemekkel (SZÉP kártya, egészségpénztár, nyugdíjpénztár stb.)

Szakértői és támogató vezetői légkör

Barátságos, közvetlen csapat és cégkultúra

Munkába járás támogatása személyautóval

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Pek-Snack Kft., Igal, Szántódi út 0175.

JELENTKEZÉS/KAPCSOLAT

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát az hr@peksnack.hu e-mail címen keresztül a pozíció nevének megjelölésével ,,Kemence javító karbantartó”.