KarrierDolgozz velünk!

2024. Február 07. Szerda Kereskedelmi képviselő - Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye és Hajdú-Bihar vármegye

Kereskedelmi képviselő

pozícióba keresünk munkatársat Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye és Hajdú-Bihar vármegye területére

FELADATOK

Aktív és hatékony kapcsolattartás a már meglévő partnerekkel

A franchise szerződésben foglalt megállapodások nyomon követése és betartatása

Az eladás ösztönzése, illetve az optimális termékkör kialakítása

Új partnerkapcsolatok kiépítése, tárgyalások lebonyolítása, szerződések kötése

Termék promóciókkal kapcsolatos tevékenységek ellátása

Szükség esetén panaszkezelés

ELVÁRÁSOK

Minimum középfokú végzettség

Értékesítési területen megszerzett minimum 2 éves tapasztalat

B kategóriás jogosítvány, magabiztos vezetési rutin

MS Office felhasználói szintű ismerete

Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt

Önálló munkavégzés

Hatékony problémamegoldás

Kitartás és lojális szemlélet

AMIT KÍNÁLUNK

Dinamikusan fejlődő vállalati háttér

Határozatlan idejű munkaszerződés

Széleskörű juttatások: piacképes alapbér + a teljesítményhez kötődő havi ösztönző bónusz

Cafeteria juttatás választható elemekkel (SZÉP kártya, egészségpénztár, nyugdíjpénztár stb.)

Szakértői és támogató vezetői légkör

A munkavégzéshez szükséges céges eszközök: autó, telefon, laptop stb.

Barátságos, közvetlen csapat és cégkultúra

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Szabolcs-Szatmár-Bereg és Hajdú-Bihar vármegye területe

JELENTKEZÉS/KAPCSOLAT

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát az hr@peksnack.hu e-mail címen keresztül a pozíció nevének megjelölésével ,,Kereskedelmi képviselő – Szabolcs és Hajdú-Bihar vármegye”.