KarrierDolgozz velünk!

2024. Január 15. Hétfő Lean szakértő

FELADATOK

A termelő és a termelést támogató folyamatok fejlesztésével a vállalat hatékony működésének elősegítése
Gyártási, és gyártástámogató folyamatok veszteségforrásainak (kieső idők, selejt, utómunka, rossz munkaszervezés, stb.) meghatározása a termelés hatékonyságának javítása céljából
Fejlesztési lehetőségek beazonosítása, az elemzések és a hatékony intézkedések bevezetésének elősegítése
Folyamatok standardizálása, dokumentálása
Lean kommunikációs anyagok készítése
Lean fejlesztési projektek vezetése, valamint részvétel a Lean projekt bevezetési tervek kidolgozásában
A bevezetett intézkedések hatékonyságának ellenőrzése
Lean projekthez kapcsolódó mérőszámok nyomon követése, tényleges és céleredmények összehasonlítása, eltérések elemzése
Lean képzések szervezése és megtartása
A projekthez kötődő területen a dolgozók bevonása, tanítása a Lean kultúra folyamatos terjesztésének, fejlesztésének érdekében
Osztályon dolgozó kollégák számára szakmai továbbképzések tartása, mentorálás
A beérkezett dolgozói ötletek értékeléséhez szükséges megbeszélések összehívása, moderálása, feladatok személyhez rendelése
Rendszeres riportálás az eredményekről
A projektek során kapcsolattartás a termelő és termelést támogató egységek vezetőivel, minőségért felelős munkatársaival

ELVÁRÁSOK

Műszaki felsőfokú (esetleg technikusi) végzettség

Minimum 3 év Lean tapasztalat

Magas szintű elméleti Lean-ismeret és a Lean eszközök gyakorlati alkalmazása (5S, SMED, TPM, VSM, A3, Kaizen, Vizuálmenedzsment)

Projektvezetési tapasztalat

Microsoft Office (Excel, PowerPoint) magas szintű ismerete

Kommunikációképes angol nyelvismeret

Stratégiai látásmód

Jó kommunikációs és prezentációs képességek

Tréneri képesség

Pozitív, eredmény orientált, proaktív, dinamikus személyiség

Határozott, magabiztos fellépés

Csapatmunkára való képesség és hajlandóság

Nyitott, kritikus gondolkodás

AMIT KÍNÁLUNK

Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség

Agilis, innovatív csapat

Támogató, közvetlen munkahelyi kultúra

Széleskörű juttatási csomag

A munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (mobiltelefon, laptop)

MUNKAVÉGZÉS HELYE

·         Pek-Snack Kft. - Igal

JELENTKEZÉS/KAPCSOLAT

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát a hr@peksnack.hu e-mail címen keresztül a pozíció nevének megjelölésével ,,Lean szakértő”.